O nas

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami "Marzena" działa na rynku wokół Ślęży od 1999r. od 1 stycznia 2012r. działa pod nazwą EkoGrunt.

Firma z siedzibą w Sobótce od 1999r zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, najmie, wynajmie nieruchomości. Naszym celem jest znalezienie stron transakcji i doprowadzenie do przeniesienia własności nieruchomości z najwyższą starannością i prawością tego zawodu. Od lat Nasi klienci powracają do naszego biura, co dowodzi zadowolenie z usług biura. Dzięki ustawicznemu podnoszeniu naszych kwalifikacji możemy świadczyć usługi z zakresu doradztwa w zakresie inwestowania w nieruchomości jak również doradztwa w zakresie wyceny wartości rynkowej nieruchomości.

Gmina Sobótka to wyjątkowe miejsce, które daje możliwości nie tylko aktywnego spędzania czasu ale również jest potężnym nieoszlifowanym diamentem.

Atuty naszego terenu:

    Góra Ślężą - Ślężański Park Krajobrazowy
    Zalew w Mietkowie - największy akwen wodny w woj. Dolnośląskim, centrum sportów wodnych (windsurfing, kitesurfing, żagle, kajaki, rowery wodne). Borzygniew - Sobótka - 14km
    Zalew Proszkowice - zalew idealne na sporty moto-wodne. Skutery wodne, motorówki.  Proszkowice  - Sobótka - 11km
    Zalew Sulistrowice 
    Trasy rowerowe i piesze w masywie Ślęży.
    Miejsce polowań, koła łowieckie: Ślężą, Św. Hubert, Puchacz.
    Miejsca połowów Sandacza
    Nieskażone środowisko
    Czysta woda
    Widokowe szlaki
    Bliskość położenia Wrocławia i Świdnicy ok. 30min
    Bliskość lotnika międzynarodowego- Wrocław ok. 30min

Działalność nasza jest firmą rodzinną.
Licencja zawodowa Pośrednictwa Nieruchomości nr 3072 oraz 20352
Certyfikowany Doradca Rynku Nieruchomości nr 170

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną mieszkać na stałe lub weekendowo. Związać się z tym terenem poprzez zakup  działki rekreacyjnej, budowlanej, komercyjnej, domu czy mieszkania. Zdrowe środowisko, lasy otaczające, czysta woda stanowią o zdrowym życiu na terenie gm. Sobótka. Doradztwo w zakresie nieruchomości, załatwianie kredytów, porady prawne dotyczące ciągle zmieniających się przepisów oraz analiza zysków i strat przy inwestycji w nieruchomość to także nasza specjalność.

Marzena i Maciej Tomaszczak


                                                                         Zobacz nasze propozycje:

Design'n'code: getron.pl